معرفی شرکت

شرکت آزمایشگاه وسیع کاران کویر با شماره ثبت ۱۰۴۲۳ با اتکا به پشتوانه تیم فنی از متخصصین با تجربه و کارشناسان با بیش از سال‌ها سابقه فعالیت در زمینه انجام آزمایش‌های کنترل کیفی پروژه‌های عمرانی در سطح کشور تأسیس گردید.

معرفی

امروزه تنوع در تولید مصالح مورد استفاده در ساخت و سازها، نقش اساسی و جایگاه ویژه ای در اجرای پروژه-های عمرانی پیدا کرده است. تمام سازه های مهندسی شامل ساختمان ها، پل ها، تونل ها، بزرگراه ها و … بر روی خاک وسنگ یا درون آن ها بنا شده و استوار هستند. لذا شناخت خصوصیات فیزیکی، مکانیکی و شیمیایی خاک و سنگ و بطور کلی مصالح مصرفی در اجرای سازه ها اجتناب ناپذیر شده است.در این راستا با هدف خدمت رسانی بیشتر به ذینفعان در عرصه ساخت و ساز شامل کارفرمایان، مهندسان مشاور و پیمانکاران،شرکت آزمایشگاه وسیع کاران کویر با شماره ثبت ۱۰۴۲۳ با اتکا به پشتوانه تیم فنی از متخصصین با تجربه و کارشناسان با بیش از سال ها سابقه فعالیت در زمینه انجام آزمایش های کنترل کیفی پروژه های عمرانی در سطح کشور جهت انجام خدمات کنترل کیفی در حین اجرا و مطالعات ژئوتکنیک برای طراحی بهینه سازه  ها، تأسیس گردید.

اهداف و وظایف

• انجام کلیه آزمایش های طبقه بندی سنگ ها و خاک ها
• کنترل کیفیت کارهای اجرایی خاکی، بتنی و آسفالتی و مطابقت نتایج با مشخصات فنی پروژه
• تحقیق و بررسی مصالح ساختمانی و راه سازی
• کنترل کیفی دوغاب تزریقی میکروپایل ها
• ارائه خدمات مشاوره به کارفرما جهت تعیین بهترین مصالح برای اجرای پروژه ها
• انجام آزمایش های غیر مخرب کنترل کیفی بازرسی سازه های فولادی
• فراهم نمودن امکانات علمی و فنی به منظور آموزش نیروی انسانی این بخش هماهنگ با تحولات و پیشرفت های مکانیک خاک، مهندسی پی و مقاومت مصالح

گواهینامه‌ها

آزمایشگاه مکانیک خاک وسیع کاران کویر  در حال حاضر در راستای اخذ ISO 17025، دارای گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از اداره کل استاندارد استان کرمان و رتبه در رشته ژئوتکنیک (پایه ۳ ژئوتکنیک) از سازمان برنامه و بودجه کشور می‌باشد.

رزومه نیروهای انسانی کلیدی

mohseni-m

مهندس محسن محسنی زاده
مدیر عامل شرکت وسیع کاران کویر

ahmadi-m

مهندس رضا احمدی کوهبنانی

bazhvand-m

مهندس محمد باژوند

Dr.-Sadatkhah

دکتر نادر سعادت خواه

SHIVA_KHOSRAVI (3)

دکتر شیوا خسروی